Dizi

Yarışma: Göz6 Yarışmacıları Kimler?

gözaltı göz6 yarışmacıları kimler yarışmacısı kimdir

Tv8’de seyirci ile buluşan Göz6 programı BigBrother Türkiye programı formatına benzer bir formatta ekranlara geliyor Göz6 yarışmacıları kimlerdir? Ne işle uğraşırlar bu yazıda göz6 yarışmacıları nın hepsini sizler için derledik…

Yarışmada 8 erkek 8 kadın yarışmacı birbirlerine karşı çeşitli elemelerle yarışıyor ve kazanan 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı doğrudan Survivor’a katılma şansı kazanıyor.

Göz6 Programının Formatı

Programda yarışmacılar saniye tahmin etme, yuvarlak şekilleri üst üste koyarak kule yapma gibi çeşitli oyunlarla yarışıyor. Göz6 yarışmacıları kadınlar ve erkekler birbirleri ile rakip olacak şekilde karşılıklı yarışlara katılıyorlar ve skorlara göre yenen takıma ödül veriliyor.

Göz6 Yarışmacıları

Başvurular sonucunda seçilen yarışmacıları sizler için derledik;

Detaylı bilgi için yarışmacıların üzerine tıklayabilirsiniz.

Kadın göz6 yarışmacıları

Serenay Satıroğlu

göz6 serenay kimdir

Gözaltı Yarışması Serenay Satıroğlu Kimdir ?

Yaşı : 21
Boyu : 1,66
Kilosu : 61
Doğum Yeri : Ankara
Mesleği : Öğrenci

Göz6 yarışmasının kadın yarışmacılarından birisi Serenay oldu. Güzelliği ile dikkat çeken Serenay 21 yaşında ve Ankaralı. Göz6 Serenay Başkent Üniversitesinde Hukuk okuyor ve bu yarışmaya katılmak için öğrencilik hayatını dondurmuş durumda. Serenay Survivor’a katılmayı istiyor fakat ailesinden uzakta insanlarla iletişimin nasıl olacağını merak ettiği için de bu yarışmaya katılmayı tercih etmiş.

Meltem Kahraman

göz6 meltem kimdir

Gözaltı Yarışması Meltem Kahraman Kimdir ?

Yaşı : 35
Boyu : 1,69
Kilosu : 68
Doğum Yeri : Ankara
Mesleği : Ev Hanımı

Göz6 Meltem 35 yaşında ve iki çocuğu var. Üniversite hayatından sonra aynı çatıda başka insanlarla bir arada yaşamanın özlemi ile yarışmaya katılmış ve iletişiminin çok iyi olduğunu belirtiyor.Eşinden ve çocuklarından ayrı kalacağı için bu yarışmayı kendisi için büyük bir sınav olarak görüyor.

Berna Kes

göz6 berna kes kimdir

 

Gözaltı Yarışması Berna Kes Kimdir ?

Yaşı : 21
Boyu : 1,65
Kilosu : 59
Doğum Yeri : Sakarya
Mesleği : Öğrenci

Göz6 Berna 21 yaşında ve Voleybol antrenörü olarak çalışıyor. O da insan ilişkilerinde iyi olduğunu belirtiyor ve kendine güvenen bir imaj bırakıyor. Survivor’a katılmak istiyor ve amacı bu yarışmadaki kadın birinci olmak. Kimseyi kendisine rakip olarak görmediğini belirtiyor. Elinden gelen herşeyi yapacağını ifade ediyor.

Ecem Karaağaç

göz6 ecem kimdir

Gözaltı Yarışması Ecem Karaağaç Kimdir ?

Yaşı : 25
Boyu : 1,73
Kilosu : 60
Doğum Yeri : Bursa
Mesleği : Mimar

Göz6 Ecem Bursa’da doğmuş, 25 yaşında ve kazancını mimarlıkla sağlıyor. Göz6 Ecem tenisi, yüzücülük, basketbol alanlarında spor ile uğraşıyor bu yüzden yarışmalarda fiziksel olarak diğer yarışmacılara oranla daha üstün olduğuna inanıyor.  Bu yüzden Survivor’a katılma ihtimalinin fazla olduğunu düşünüyor.

Dilek Pehlivan

göz6 dilek kimdir

Gözaltı Yarışması Dilek Pehlivan Kimdir ?

Yaşı : 24
Boyu : 1,69
Kilosu : 60
Doğum Yeri : Elazığ
Mesleği : Oyuncu

Göz6 Dilek 24 yaşında. Dilek liseyi bitirdikten sonra üniversiteye devam etmek yerine oyunculuğu seçmiş. Dilek dış görünüşünün çok sakin olduğunu ama hiç bir kadının sakin karakterli olamayacağını söylüyor. Bu yarışmadaki amacı Survivor’a doğrudan katılmak olduğu için elinden geleni yapacağını ifade ediyor.

Ece Çelik

göz6 ece kimdir

Gözaltı Yarışması Ece Çelik Kimdir ?

Yaşı : 22
Boyu : 1,68
Kilosu : 62
Doğum Yeri : Elazığ
Mesleği : Öğrenci

Göz6 Ece Çelik 22 yaşında öğrenci , Elazığ’da doğmuş. Ece Adana’da yaşıyor, Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon bölümünde okuyor . Yüzmeyi hobi olarak yapıyor. Eğlenmeyi ve etkinliklere katılmayı seviyor. Göz6 yarışmasından 1. olarak Survivora katılacağına inanıyor.

Filiz Yazıcı

göz6 filiz kimdir

Gözaltı Yarışması  Filiz Yazıcı Kimdir ?

Yaşı : 25
Boyu : 1,68
Kilosu : 59
Doğum Yeri : Samsun
Mesleği : Pilates Eğitmeni

Göz6 Filiz pilates eğitmeni olarak çalışıyor ve 25 yaşında. Babasının bakkalında ona yardımcı olarak vakit geçiriyor ve her yaş grubuna pilates eğitimi veriyor. Çok konuşkan bir insan olduğunu ve herkes gibi Survivor’a direkt olarak katılmak istediğini ifade ediyor.

 

Berna Keklikler

göz6 berna kimdir

Gözaltı Yarışması Berna Keklikler Kimdir ?

Yaşı : 27 
Boyu : 1,76
Kilosu : 61
Doğum Yeri : Almanya
Mesleği : Model

Göz6 Berna 27 yaşında Almanya’da doğmuş. Kardeşi ile birlikte Türkiye’de yaşarken uzaktan eğitim ile ekonomi okumaya devam ediyor. Almanyada bir güzellik yarışmasına katılan Berna Almanya güzeli seçilmiş. Sinirli bir yapısının olmadığını ifade ederken onun için en önemli şeyin Survivor’a katılmak olduğunu dile getiriyor.

Erkek göz6 yarışmacıları

Zeyd Gümüştutan

göz6 zeyd kimdir

Gözaltı Yarışması Zeyd Gümüştutan Kimdir ?

Yaşı : 26
Boyu : 1,64
Kilosu : 73
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Öğrenci

Göz6 Zeyd ilk bakışta farklı giyim ve saç tarzı ile dikkat çekiyor. Göz6 Zeyd Bakırköy’de doğmuş. Üniversite hayatına Uluslararası İlişkiler okuyarak devam ediyor. İnsan ilişkilerinde ikili ilişkilere çok önem veriyor. Müzik türleri arasında rapi tercih ediyor ve bu alanda kendini geliştirmek istiyor. Sporla da ilgileniyor.

 

Erdi Ünver

göz6 erdi kimdir

Gözaltı Yarışması Erdi Ünver Kimdir ?

Yaşı : 28
Boyu : 1,67
Kilosu : 86
Doğum Yeri : Kırklareli
Mesleği : Gümrük Komisyoncusu

Göz6 Erdi 28 yaşında ve Bayrampaşa doğumlu. Mahallede esnaflarla ve arkadaşlarıyla çok iyi anlaştığını iddia ediyor fakat yarışmada tartışmacı tutumuyla dikkat çekiyor. Orta halli semt çocuklarının bu tip yarışmalarda çok ön plana çıkamadığı ve bu farkı kendisinin kapatmak istediği için Göz6 yarışmasına katıldığını ifade ediyor. Ön yargılarını bırakarak yarışmaya katıldığını ve tartışma ve kavga istemediğini belirtirken malesef ilk günden kendini tartışma içinde buluyor 🙂

Ramazan Kalyoncu

göz6 ramazan kimdir

Gözaltı Yarışması  Ramazan Kalyoncu Kimdir ?

Yaşı : 26
Boyu : 1.75
Kilosu : 80
Doğum Yeri : Rize
Mesleği : Fitness Eğitmeni

Göz6 Ramazan Rize’de doğmuş ve 5 yaşına kadar Rize’deki köylerinde yaşamış. Kendisini ifade ederken dalgalarla savaşan insan tanımlamasını kullanıyor. Arkadaşları arasında ünvanını ise Kral olarak belirtiyor. Göz6 Ramazan kendine güveni yüksek olan yarışmacılardan. Bu yarışmaya da Survivor’a katılabilmek için geldiğini söylüyor.

Bulut Özdemiroğlu

göz6 bulut kimdir

Gözaltı Yarışması  Bulut Özdemiroğlu Kimdir ?

Yaşı : 28
Boyu : 1,79
Kilosu : 82
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Blogger

Bulut blog yazıları yazarak para kazanıyor ve 28 yaşında. Yıllarca futbol oynamış, 2 gastronomi, 4 yıl ise grafik tasarım okumuştur. Kendisi bir depremzede ve depremin tüm izlerini vücuduna kazımıştır. Rakiplerinin dişli olmasını tercih ediyor, herkesle anlaşabileceğini ama yalancılardan uzak durmak istediğini söylüyor.

Samed Sarıkuş

göz6 samed kimdir

Gözaltı Yarışması Samed Sarıkuş Kimdir ?

Yaşı : 23
Boyu :1.79
Kilosu : 78
Doğum Yeri : İzmir
Mesleği : Model

Göz6 Samed İzmir’de doğmuş ve burada büyümüş. Göz6 Samet Modellik yapıyor ve boş vakitlerinde fitness antrenörlüğü yapıyor bunun yanında boks dersleri de veriyor.Göz6 Samet İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm bölümü’nde 2. sınıf öğrencisi. 2010 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve en iyi yüz arasına girmiş. Göz6 yarışmasına katılma sebebi kendisini denemek,insanlarla iletişiminin ne kadar iyi olduğunu test etmek,ve sabrını ölçmek.

Fatih Kılıçarslan

göz6 fatih kimdir

Gözaltı Yarışması Fatih Kılıçarslan Kimdir ?

Yaşı : 41
Boyu : 1,68
Kilosu : 73
Doğum Yeri : Yozgat
Mesleği : Beden Eğitimi Öğretmeni

Göz6 Fatih Yozgat doğumlu. Yarışmanın en yaşlı üyeleri arasında ve 41 yaşında, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi mezunu ve beden eğitimi öğretmenliği yapıyor. Göz6 Fatih mesleğinde özel eğitime muhtaç çocuklar için spor ve yaşam koçluğu hizmeti veriyor. Popüler bir kişi olmasının sırrını hırsına ve azmine bağlıyor. Kazanmak için herşeyi yapacağını ve Survivor’a katılmak istediğini söylüyor.

Orhun Öztürk

göz6 orhun kimdir

Gözaltı Yarışması Orhun Öztürk Kimdir ?
Yaşı : 22
Boyu : 1,79
Kilosu : 82
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Öğrenci

Orhun İstanbul doğumlu ve yarışmanın genç üyelerinden biri. Üniversite eğitimini Sinema Televizyon üzerine alıyor ve son sınıf öğrencisi. İstanbul’da ailesi ile yaşıyor. Göz6 yarışmasına katılmasının amacının Survivor’a katılmak istemesi olduğunu belirtiyor. Yarışmada başkasının hakkını yiyen insanlara rastgelirse bunun yanına sessiz kalmayacağını tepki vereceğini ifade ediyor.

Ege Kayıkçı

göz6 ege kimdir

Gözaltı Yarışması Ege Kayıkçı Kimdir ?
Yaşı : 22
Boyu : 1,68
Kilosu : 71
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Öğrenci

Göz6 Ege 22 yaşında ve hukuk bölümünde okuyor. Atletizme karşı ilgisi var ve koşu yapmayı seviyor. İnsanların onu ya çok sevdiğini ya da ondan nefret ettiklerini ifade ediyor ve sakin bir yapısı olduğunu ekliyor. Bu yarışmadaki amacının diğer yarışmacılarınki gibi ilk olarak Göz6 birinciliği ve sonrasında Survivor’da şampiyon olmak olduğunu da belirtiyor.

 

göz6 yarışmacıları nın hepsini sizler için tanıtmaya çalıştık umarım faydalı olmuştur Acun Ilıcalı’nın göz6 yarışmasını ve göz6 yarışmacıları nı tanıttığı videoyu buradan izleyebilirsiniz 🙂

4 Yorum

Bir yorum yaz...